אודות

התקשר עכשיו

אודות אתי בר הדרכות ואימון פרופיל

אתי בר- מורה פרטית למחשבים אופיס ואינטרנט


אתי בר מדריכת מחשבים כבר למעלה מ- 10 שנים (יש הקוראים לי מרצה למחשבים או מורה למחשבים).

מרצה במכללה למינהל, מכללת ר"ג ומכללת אתגר, בעלת שליטה טובה מאוד בתוכנות האופיס.

התשתית למקצוענות היא אחרי 17 שנות עבודה כמנתחת מערכות ומתכנתת מחשבים שכירה בחברות מובילות כגון ג'ון ברייס מערכות, התעשייה האווירית והתאחדות התעשיינים, כך שכל חיי הם סביב המחשב. למדתי עם השנים שלא מספיקה המקצוענות, אלא יש לדעת להעביר את הידע, ופה מצאתי את עצמי כמורה.

אני מאוד אוהבת את מה שאני עושה, הכי אוהבת לעמוד מול כיתה ולראות את ההתלהבות, לקבל פידבק מהתלמידים, לשמוע משפטים כמו "עשית לי את היום", "איפה היית עד עכשיו".


דרך העבודה שלי
שפת ההוראה שלי פשוטה וברורה ולא טכנית, אני מלמדת בצורה מסודרת לפי תוכנית לימודים שבניתי. כל ההדרכות מתקיימות תוך הקפדה על תשומת לב אישי לכל תלמיד. צברתי ניסיון רב בעבודה עם קבוצות ולכן, כבר במפגש הראשון אני יכולה לדעת מה רמת הקבוצה ואופי הקבוצה ומתאימה את הקורס בהתאם.

פרטים אישיים
נשואה ואימא לשניים.


תחומי התעניינות
בשנת 2005 השתתפתי בסדנת מודעות עצמית של שירלי נס-ברלין ששינתה את החשיבה שלי. מאז התחיל הצימאון שלי להרחבת הידע בנושאים אלו. למדתי רייקי, דימיון מודרך, שיטת "המסע" של ברנדון בייס, אימון אישי ומאמנת מומחית. קורס האימון אף הוא קורס ששינה את החשיבה שלי. אני נמצאת בתהליך מתמיד של למידה ומודעות עצמית – מודעות למחשבותיי ורגשותיי, ובתהליך מתמיד של התפתחות אישית ורוחנית. בכדי לשפר את עבודתי כמרצה, למדתי במכללת גישות, קורס הנחיית קבוצות שנתן לי כלים רבים להדרכות קבוצתיות ובנוסף, כיום לומדת לתואר במדעי החברה באוניברסיטה הפתוחה.

התובנות שלי
כל מה שקורה לך הוא בחירה שלך, גם אם לא במודע, - בחירתך היא מה שאתה עושה עם כל מה שקורה לך. בידך היוזמה והאחריות לגרום לדברים שיתרחשו.

אתי בר
לדעת יותר ... להנות הרבה יותר!

צור קשר

קורס אופיס לעסקים

קורס אופיס לעסקים
קורס אופיס או אקסל אצלכם במשרד בהתאמה אישית לקבוצות קטנות עם מחשבים ניידים
אופיס לעסקים